Titles you rated
For the EmperorRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 0.5
Modern TimesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0