Series
Ratings
20 SKY CastleRated ★ 4.5 SKY CastleRated ★ 4.5
 Mr. SunshineRated ★ 5.0 Mr. SunshineRated ★ 5.0
 Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5 Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
 Wilfred Season 1Rated ★ 3.5 Wilfred Season 1Rated ★ 3.5
 Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0 Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0
 Reply 1994Rated ★ 4.0 Reply 1994Rated ★ 4.0
 SkinsRated ★ 4.0 SkinsRated ★ 4.0
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 Master's SunRated ★ 3.0 Master's SunRated ★ 3.0
 Reply 1997Rated ★ 4.0 Reply 1997Rated ★ 4.0
 SkinsRated ★ 4.0 SkinsRated ★ 4.0
 Bad GuyRated ★ 3.5 Bad GuyRated ★ 3.5
 Reply 1988Rated ★ 3.0 Reply 1988Rated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
 Oh My GhostRated ★ 4.0 Oh My GhostRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0