Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 3.0
HallelujahRated ★ 3.0
Sliding DoorsRated ★ 3.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 2.5
Dead Man WalkingRated ★ 3.5
A Single SparkRated ★ 3.0
A FamilyRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 2.0
3-IronRated ★ 2.0
Mutt BoyRated ★ 2.5
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
French KissRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 2.0
Meet the ParentsRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.5