Titles you rated
50/50Rated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 2.0
RockyRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 1.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.0