Movies
Ratings
73
A Hard DayRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0