Series
Ratings
80
The Great DoctorRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0