Movies
Ratings
278
AmourRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Saint Young MenRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 0.5
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 0.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
50 First KissesRated ★ 4.0
MossRated ★ 0.5
HulkRated ★ 2.5