Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5