Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
LiftRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0