Series
Ratings
51
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Unkind WomenRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5