Movies
Ratings
671
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Book of LoveRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Phantom of the OpenRated ★ 4.0
The United States vs. Billie HolidayRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.5