Movies
Ratings
33
HerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Safe HavenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.0