Titles you rated
- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5