Movies
Ratings
205
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0