Movies
Ratings
31
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.0
She's the ManRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Saving Mr. BanksRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 1.0
Mysterious SkinRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0