Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Return to DustRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 2.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
PhantomRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
The Sea BeastRated ★ 2.0