Movies
Ratings
96
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 5.0
PadakRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Everybody's FineRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0