Movies
Ratings
272
Fantastic FourRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0