Movies
Ratings
40
Les MisérablesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0- WishRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0