Series
Ratings
114
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 4.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Nightmare TeacherRated ★ 5.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0