Titles you rated
The DepartedRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.5