Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Bicycle ThievesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
DetroitRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Dirty MoneyRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Almost FamousRated ★ 4.0
Finding YouRated ★ 2.0
Pain HustlersRated ★ 3.0
PleasantvilleRated ★ 4.0
Solo Leveling -ReAwakening-Rated ★ 3.5