Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 4.5
Fever Pitch! The Rise of the Premier League Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5