Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 3.5
Pineapple ExpressRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Adult WorldRated ★ 3.0
The Art of Getting ByRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Horrible Bosses 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5