Series
Ratings
78
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Lupin the Third Part IVRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0