Titles you rated
The Terminal ListRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0