Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The ElixirRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.0
JulesRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
HomeRated ★ 3.0
The TripRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5