Titles you rated
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 2.0
Stranger by the LakeRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 1.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 3.5
Blood SimpleRated ★ 3.5
La HaineRated ★ 4.0
AfireRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Sunset LimitedRated ★ 2.0
The Platform 2Rated ★ 2.5