Movies
Ratings
412
Into the StormRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
All About My DogRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0