Titles you rated
HerRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Incident on and Off a Mountain RoadRated ★ 3.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 1.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Session 9Rated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The VillageRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 2.5
3:10 to YumaRated ★ 3.5
Jacob's LadderRated ★ 4.0