Movies
Ratings
145
Batman BeginsRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0