Titles you rated
Scary MovieRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 1.0
DisturbiaRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0