Titles you rated
Treasure PlanetRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Universal SoldierRated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 2.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 5.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 5.0
MirrorsRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
This Is the EndRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Hostel: Part IIRated ★ 5.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0