Series
Ratings
331
Demon SlayerRated ★ 4.5- Ultimate MuscleRated ★ 3.0
HellsingRated ★ 2.5- Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 3.0
- Inspector GadgetRated ★ 3.0
- Hare+Guu FinalRated ★ 3.5
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
Slayers TryRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 2.5- Hakuouki: OtogisoushiRated ★ 4.5
Hakuoki Hekketsuroku Season 2Rated ★ 4.5
Hakuoki Season 1Rated ★ 4.0- Mini-goddess KarinRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Hakuoki Reimeiroku Season 3Rated ★ 4.5- Princes of Song Maji Love RevolutionRated ★ 2.5
- Aoharu X MachinegunRated ★ 3.5
- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 3.0
- BROTHERS CONFLICTRated ★ 3.5