Titles you rated
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
OasisRated ★ 3.0
Shallow GraveRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0