Movies
Ratings
261
Toy Story 2Rated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0