Movies
Ratings
112
LimitlessRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Love NowRated ★ 3.5
ShortbusRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
A Serbian FilmRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0