Movies
Ratings
1113
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
- DreamRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0