Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
On Body and SoulRated ★ 3.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0