Series
Ratings
34
My MisterRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
MaskRated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Bubble GumRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0