Movies
Ratings
853
Mickey 17Rated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Knock at the CabinRated ★ 2.5
MEGANRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0