Titles you rated
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
GhoulRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5