Titles you rated
Heavenly ForestRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Scream 2Rated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
After the RainRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0