Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5