Movies
Ratings
485
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
TimeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 5.0