Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0