Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 3.5
LeonRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0