Movies
Ratings
24
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.0