Titles you rated
ExhumaRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Riding a Wave with YouRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.5
Super Cute AnimalsRated ★ 4.0