Titles you rated
- Good BoyRated ★ 2.0
Knight FlowerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0